Categories
Crisis Management

“ca. 4 M EUR MÜÜGIKÄIVET EKSPORDITURGUDELT NULLIST”

Salesfunnel.works aitas eksporditeenustega saavutada liimpuidutootjal GlulamExperts.com ca. 4 miljonilise müügikäibekasvu eksporditurgudelt

TALLINN, HARJUMAA, ESTONIA, July 29, 2022 /⁨EINPresswire.com⁩/ — Liimpuidutootja GlulamExperts.com saavutas …

Logo

RiptidePR Online Crisis Management Experts

Turn your press releases into high-powered long-lasting Google listings!

Automated Article Publication

Automated Tweeting

-> Drive Traffic

-> Create influence

-> Call RiptidePR

b2b turundus

Liimpuidu tootmine

eas eksporditoetus

eksporditeenused

Salesfunnel.works aitas eksporditeenustega saavutada liimpuidutootjal GlulamExperts.com ca. 4 miljonilise müügikäibekasvu eksporditurgudelt

Tulemuste saavutamine on võimalik ainult kui müügijuhid ja turundustiim teevad käsikäes koostööd ning kus tehakse muudatusi vastavalt konkurentsieelistele reaalajas.”

— Andres Seeman

TALLINN, HARJUMAA, ESTONIA, July 29, 2022 /EINPresswire.com/ — Liimpuidutootja GlulamExperts.com saavutas esimesel aastal ca. 4 M EUR müügikäibe uutelt eksporditurgudelt. Salesfunnel.works aitas välise konsultandina välja töödata ja ellu viia strateegilise turundusplaani ning juhtis aktiivselt tasuliste reklaamikampaaniad eksporditurgudel.

“Ehitasime üles üleeuroopalised igakuised tasulised reklaamikampaaniad, et genereerida B2B müügikontakte. Eesmärk oli saavutada sissetulevate päringute mahud, B2B turunduse võimendus ning tasuvus. Tulemusena tõime kliendile koju tuua 1. aastal ca. 4 M EUR käibe Euroopa turgudelt sisuliselt nullist ilma eksporditoetus eta.”, ütles Salesfunnel.works tegevjuht Andres Seeman. “Jätkame uuel aastal samuti koostööd, kus peamiseks eesmärgiks saab olema päringute omandasmikulude alandamine ja reaalajas turundusinvesteeringute juhtimine erinevates piirkondades vastavalt tootmisvõimekusele ning liimpuidu hinnatasemetele. Loodan, et järgmine aastal ekspordime rohkem.”

Eksport.salesfunnel.works pakub oma klientidele eksporditurgudele laienemiseks järgmiseid teenuseid: b2b turundus, müügikontaktide genereerimine, growth hacking ning tulemuspõhine B2B turgudele laienemine.

Andres Seeman
Salesfunnel.Works
email us here
Visit us on social media:
Facebook
Twitter
Other

Ekspordime rohkem

[embedded content]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *